18-03-2014 Строка

18 березня 2014 року у Черкаському відділенні відбувся «День відкритих дверей». До відділення завітали 42 учні середніх шкіл. Було запрошено працівників СБСМ «Грифон», курсантів Національної академії внутрішніх справ, які на даний час проходять стажування у підрозділах УМВС України в Черкаській області.

Зі вступним словом начальник відділення Шурубура Юрій Володимирович ознайомив майбутніх випускників з формою та умовами здобуття вищої юридичної освіти. Розповів про спеціальності і професії системи МВС України, можливості подальшого працевлаштування.

В ході зустрічі з майбутніми абітурієнтами було проведено інформаційну бесіду для формування позитивного уявлення щодо професій та спеціальностей в системі МВС України. Абітурієнти були ознайомлені з історією Національної академії внутрішніх справ, як одного із найкращих вузів України юридичного спрямування, який готує кваліфікованих фахівців за напрямом підготовки «Правознавство». Присутні відвідали навчальні аудиторії, бібліотеку, ознайомилися з роботою відділення.

Гостям було продемонстровано фільм про Національну академію внутрішніх справ, який висвітлює будні студентського життя. Участь у виступі брали курсанти 4-го курсу навчально-наукового інституту підготовки кадрів громадської безпеки та внутрішніх військ Національної академії внутрішніх справ, які розповіли майбутнім абітурієнтам про курсантське життя в Академії, поділилася своїми враженнями про індивідуальний підхід науково – педагогічних працівників до кожного курсанта, можливість здобувати освіту в сучасних навчальних корпусах, змагатися та тренуватися у спортивних залах, мешкати у затишному гуртожитку, перебувати та проживати під охороною на території навчального закладу, а також приймати участь у наукових конференціях, та гуртках художньої самодіяльності.

Спільно зі співробітниками СБСМ «Грифон» УМВС України в Черкаській області у відділенні було організовано виставку вогнепальної зброї та спеціальних засобів індивідуального захисту, які використовуються підрозділами міліції.

Майбутнім абітурієнтам було роздано календарі та інформаційні буклети про умови вступу до Черкаського відділення ННІЗН та Національної академії внутрішніх справ.Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

18008 м.Черкаси,
вул. Смілянська, 86

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnizn_cher@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

телефон/факс
+ 38 (0472) 63 54 74

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

+ 38 (0472) 63 54 74