24-12-2013 Строка

10 квітня 2015 року у залі засідань УМВС України в Черкаській області відбулися урочистості з нагоди чергового випуску слухачів Черкаського відділення навчально-наукового інститут заочного навчання Національної академії внутрішніх справ. Це вже 13-й випуск слухачів-правоохоронці, які протягом 5-ти років здобували знання у відділенні. Цього року 28 випускників-заочників отримали дипломи ступеня вищої освіти «Бакалавр» за напрямом підготовки «Правознавство», 3 з яких із відзнакою.


Випуск слухачів Черкаського відділення

Свято розпочалося хвилиною мовчання, покладанням квітів до пам’ятника колег, які загинули під час виконання службових обов’язків.
Начальник Черкаського відділення підполковник міліції Шурубура Юрій Володимирович зачитав присутнім вітального листа від ректора академії генерал-майора міліції Чернєя Володимира Васильовича, та від себе особисто побажав випускникам впевненості у майбутньому, а отримані знання та вміння максимально реалізувати у своїй професійній діяльності.


Випуск слухачів Черкаського відділення

Вітаючи правоохоронців із отриманням дипломів начальник управління МВС України в Черкаській області полковник міліції Пустовар Владислав Володимирович зазначив, що тепер перед випускниками відкриті всі дороги і лише від ставлення до роботи, професіоналізму та наполегливості залежить подальша доля кожного в лавах правоохоронців.


Випуск слухачів Черкаського відділення

Від імені усього науково-педагогічного складу академії привітала випускників із цією важливою подією у їхньому житті доцент кафедри кримінального права Шапортова Ніна Іванівна.
Зворушливі, теплі слова, сповнені глибокої поваги та вдячності пролунали від випускників. Вони подякували керівництву та викладачам за створені комфортні умови для високопродуктивного навчання, за підтримку та допомогу.


Випуск слухачів Черкаського відділення

Вітаємо вас, дорогі випускники! Бажаємо упевненості в собі, непохитно вірити у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю!Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

18008 м.Черкаси,
вул. Смілянська, 83

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnizn_cher@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

телефон/факс
+ 38 (0472) 63 54 74

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

+ 38 (044) 520 06 66