22-02-2016 Строка

Із 1-го лютого курсанти Національної академії внутрішніх справ проходять стажування та навчальну практику в територіальних органах Національної поліції.

Перевірка проходження курсантами практики та стажування в Черкаській області

20 лютого на базі Черкаського відділення Національної академії внутрішніх справ було проведено розширену контрольно-методичну нараду з курсантами, що проходять практику та стажування в ГУНП в Черкаській області. Учасниками наради були завідувач Черкаського відділення ННІ №4 НАВС Юрій Шурубура, керівник стажування доцент кафедри адміністративної діяльності майор поліції Вадим Білик, та керівник навчальної практики старший викладач кафедри адміністративного права і процесу майор поліції Марина Співак.

Перевірка проходження курсантами практики та стажування в Черкаській області

Під час зустрічі з курсантами академії керівниками був здійснений контроль за виконанням перемінним складом індивідуальних планів практики та стажування, за своєчасністю підготовки необхідної документації, звернено увагу на ведення щоденників, та надано рекомендації щодо виправлення типових помилок, виявлених при здійсненні контрольної перевірки. Співак Марина Вікторівна звернула увагу присутніх на необхідність вивчення положень наказу МВС від 06.11.2015 № 1376 «Про затвердження Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення в органах поліції» та закону «Про національну поліцію». Доцент кафедри адміністративної діяльності Вадим Білик відповів на запитання, що виникли у перемінного складу під час проходження практики та стажування.
Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

18008 м.Черкаси,
вул. Смілянська, 83

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnizn_cher@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

телефон/факс
+ 38 (0472) 63 54 74

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

+ 38 (044) 520 06 66