Наказом МВС України № 400 від 6 червня 1998 року в м. Черкаси було створено відділення факультету заочного навчання Національної академії внутрішніх справ України.

Черкаське відділення навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання здійснює підготовку фахівців за спеціальністю «ПРАВОЗНАВСТВО»
- ступеня вищої освіти «БАКАЛАВР» на базі повної загальної середньої освіти за двома напрямками:
1) з числа працівників органів внутрішніх справ (на умовах окремого договору, термін навчання 5 років);
2) з числа цивільних осіб (за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб, термін навчання 5 років);
- ступеня вищої освіти «БАКАЛАВР» на основі раніше здобутого диплома бакалавра або спеціаліста неюридичних напрямів підготовки («друга вища освіта», термін навчання 4 роки);
- на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» (термін навчання 3 роки).

З початку створення Черкаського відділення навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання його випускниками стало 1444 особи.

Випускники НАВС працюють в усіх сферах законодавчої, виконавчої та судової влади, правоохоронних та правозахисних органах, державних і комерційних структурах, вищих навальних закладах України і мають можливість після здобуття базової вищої юридичної освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «БАКАЛАВР» продовжити навчання за денною або заочною формами для здобуття повної юридичної освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «МАГІСТР».

Черкаське відділення ННІЗДН знаходиться за адресою: вулиця Смілянська, 86, тел./факс: (0472) 63-54-74; (приміщення Автошколи ТСОУ).

Відділення має необхідну матеріально-технічну базу для забезпечення навчально-виховного процесу. На першому поверсі працює буфет, який студенти та слухачі за бажанням можуть відвідувати. Навчання проходить в аудиторіях, що оснащені відповідними технічними засобами навчання.

У відділенні функціонує бібліотека, загальний фонд якої складає понад 10 тисяч примірників, що дає можливість забезпечити слухачів та студентів необхідною літературою, навчально-методичними матеріалами, законами, кодексами та постановами пленумів.

Співробітники
ЧЕРКАСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

Завідувач відділення
Шурубура Юрій Володимирович

Народився 17 лютого 1965 року в смт. Драбів Черкаської області.

В 1991 році закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут за спеціальністю «Інженер-механік», а також у 2006 році Київський університет внутрішніх справ України з відзнакою.

Строкову службу проходив у прикордонних військах Червонопрапорного Середньоазіатського прикордонного округу. Учасник бойових дій Республіки Афганістан. З 1992 року проходив службу на посадах в Управлінні Державтоінспекції УМВС України в Черкаській області. З 27 липня 2011 року наказом №108 призначений на посаду завідувача Черкаського відділення ННІЗДН НАВС. На даний час перебуває на посаді завідувача Черкаського відділення ННІЗДН НАВС.

Шурубура Юрій Володимирович


Методист відділення
Дахновський Богдан Олександрович

Народився 29 травня 1987 року у с. Білозір’я Черкаського району.

З 2004 по 2009 рік навчався в Київському національному університеті внутрішніх справ, отримав диплом юриста – правознавця. З 2009 року по теперішній час працює методистом Черкаського відділення.

Дахновський Богдан Олександрович


Старший інспектор
Попович Ольга Миколаївна

Народилася 28 серпня 1989 року в с. Тіньки Чигиринського району Черкаської області.

В 2009 році закінчила Черкаський медичний коледж за спеціальністю «Лікувальна справа» та вступила до Національної академії внутрішніх справ Черкаського відділення навчально – наукового інституту ННІЗДН. З 2012 рік по теперішній час займає посаду старшого інспектора Черкаського відділення.

Попович Ольга Миколаївна


Бібліотекар
Кривонос Ірина Олександрівна

Народилася 12.03.1971 в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

Закінчила Черкаський державний педагогічний інститут ім. 300 річчя возз’єднання України з Росією за спеціальністю «Російська мова та література» та ЧДУ ім. Б. Хмельницького за спеціальністю «Українська мова та література». Працювала учителем української мови та літератури в Черкаській ЗОШ, а також складала й оформляла організаційно-розпорядчу документацію в підрозділах УМВС. З жовтня 2013 року займає посаду бібліотекаря Черкаського відділення ННІЗДН НАВС.

Малікова Вікторія Юріївна

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

18008 м.Черкаси,
вул. Смілянська, 86

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnizn_cher@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

телефон/факс
+ 38 (0472) 63 54 74

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

+ 38 (0472) 63 54 74